بیمارستان تخصصی شهید رجایی

031 42 23 25 85

031 42 23 25 86

دسته بندی‌ها
بازدید مدیرکل محترم شرکت متد جناب آقای دکتر حافظی به اتفاق هیأت همراه از بیمارستان تخصصی شهید رجایی
تاریخ : 1402/02/30
تعداد بازدید : 280

بازدید مدیرکل محترم شرکت متد جناب آقای دکتر حافظی به اتفاق هیأت همراه از بیمارستان تخصصی شهید رجایی


در تاریخ 1402/02/30 مدیرکل محترم شرکت متد جناب آقای دکتر حافظی به اتفاق هیأت همراه جناب آقای دکتر زعیم مدیر کل محترم حراست با همراهی جناب آقای دکتر آموزنده نوباوه سرپرست محترم معاونت توسعه مدیریت و منابع شرکت متد بازدیدی از مراکز درمانی امام حسین داران، جابر انصاری شهرستان نجف اباد و بیمارستان شهید رجایی داشتند و از نزدیک به بررسی عملکرد و مشکلات و چالش های پیش رو پرداختند. سپس جلسه مشترکی با حضور ایشان و جناب آقای احمدی نیا مدیر کل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان و ریاست بیمارستان شهید رجایی برگزار گردید و به بررسی پاره ای از مشکلات و برنامه های پیش روی بیمارستان پرداختند.

 

       

 


منبع :

بيمارستان تخصصي روانپزشکي و توانبخشي شهيد رجايي داراي 100 تخت فعال بوده و شامل بخش هاي اورژانس ،4 بخش روانپزشکي ،مرکز توانبخشي ضايعه نخاعي و مرکز توانبخشي ريه مي باشد .اين بيمارستان در سال هاي متمادي موفق به کسب درجه يک در اعتباربخشي شده است و در سال 96 علاوه بر کسب عنوان درجه یک با امتیاز خیلی خوب موفق به قرار گرفتن در بین 10 بیمارستان برتر استان اصفهان گردید.


 

 

 

 

 

 

بيمارستان شهيد رجايي از سال 1363 فعاليت خود را به عنوان مركزي جهت مراقبت از جانبازان با آسيب هاي نخاعي شروع كرد و از سال 1371 به دنبال بروز اختلالات عصبي ناشي از عوارض جنگ که رزمندگان را درگير کرده بود اين مرکز اقدام به بستري جانبازان اعصاب و روان نمود. از سال 1382 با دريافت پروانه تأسيس و بهره برداري از وزارت بهداشت و درمان رسماً با عنوان بيمارستان تخصصي اعصاب و روان فعاليت خود را با 60تخت فعال ادامه داد.در سال 1389 از طريق پيگيري هاي فراوان با دانشگاه علوم پزشکي اصفهان ، معاونت درمان دانشگاه و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکي در تاريخ 89/7/24 چهل تخت به مجموع تخت هاي بيمارستان اضافه گرديد و 100 تخت خوابي شد. این بیمارستان در  سال 95 زیر نظر شرکت متد اقدام به فعالیت می نماید. با توجه به اينکه بيمارستان موافقت اصولی دريافت مجوز 250 تخت مصوب از وزارت بهداشت گردیده است که علاوه بر بخش های روانپزشکی، بخش های داخلی، مغز و اعصاب نیز به آن اضافه شده است  و  با عنايت به مساحت 75000 متر مربع بيمارستان، اين مرکز در حال حاضر بزرگترين بيمارستان غير دولتي روانپزشکي در سطح استان و نيز بزرگترين و یکی از بهترین بيمارستان های روانپزشکي بنياد شهيد در سطح کشور مي باشد.